Zespół

Asia

mgr inż. Joanna Spałek
architekt krajobrazu

Absolwentka Politechniki Krakowskiej na kierunku architektura krajobrazu od 2006 roku zajmuje się projektowaniem zieleni. W latach 2006-2007 projektowała w biurach architektury krajobrazu na terenie Irlandii, od 2008 roku stale zajmuje się projektowaniem zieleni w Polsce, głównie na terenie Polski południowej.Jej pasją poza projektowaniem zieleni, rewaloryzacją zabytkowych parków jest projektowanie winnic.

„Projektowanie zieleni to niesamowita dziedzina sztuki, gdzie własnymi rękoma można kreować rzeczywistość, ‘bawić’ się formą w celu stworzenia niesamowitej przestrzeni. Jedną z najciekawszych dziedzin architektury krajobrazu jest rewaloryzacja zabytkowych parków, gdzie w szacunku do historii miejsca, należy zaprojektować przestrzeń, która będzie odtworzeniem dawnego układu parku bądź ogrodu.”

Ania

mgr inż. arch. Anna Młynarczyk (Spałek)
architekt

Absolwentka Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka, specjalizacja konserwacja zabytków (dyplom 2003 w Instytucie Architektury i Konserwacji Zabytków pod kierunkiem prof. Wiktora Zina). Od 2005 roku zajmuje się projektowaniem architektonicznym (praktyka architektoniczna m.in. w znanych pracowniach architektonicznych na terenie Irlandii). W 2010 roku uzyskała uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Od 2010 roku zajmuje się także konserwacją zabytków nieruchomych jako inspektor w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków w Krakowie. Jej pasją poza przywracaniem dawnego blasku obiektom zapomnianym, jest chęć uchwycenia klimatu niezwykłych, tajemniczych miejsc, z niepowtarzalną atmosferą poprzez malarstwo olejne oraz rysunek (www.annaspalekmlynarczyk.com www.galeriaanna.pl).

„Dziedzina konserwacji architektury, wymaga szacunku dla przeszłości oraz ogromnej wrażliwości projektanta, tak by poprzez projekt modernizacji, adaptacji czy też remontu zabytkowego obiektu przywrócić mu nie tylko historyczną formę architektoniczną, ale również często utracony klimat danego miejsca”.

Współpracujemy z:

 

Firma „Bruk Styl”– w zakresie dostarczania materiałów do wykończenia ogrodów, realizacji nawierzchni brukowych i ogrodów.
www.bruk-styl.pl

Firma „Markus szkółka roślin”– w zakresie dostarczania materiału roślinnego.
www.marekgurgul.pl

Firma „KZB”– w zakresie sprzedaży materiałów brukarskich oraz współpracy z firmami brukarskimi
www.kzb.com.pl

Firma „GORMI”– w zakresie sprzedaży materiałów brukarskich oraz współpracy z firmami brukarskimi
www.gormi.pl

Firma „Cat-But. Żądło Z.”– w zakresie sprzedaży materiałów brukarskich oraz współpracy z firmami brukarskimi